Magenta Consulting (www.consulting.md) de 10 ani ajută businessurile să ia decizii corecte de marketing. Strategiile și cercetările de marketing au la bază experiența acumulată în urma la circa 800 proiecte de consultanță efectuate pentru companii atât autohtone, cât și internaționale.

Magenta crește și, odată cu aceasta, crește echipa sa. Anunțăm concurs pentru postul de:

Operator de Interviuri or. Ungheni, or. Florești

Responsabilităţi:

  • Efectuarea sondajelor în teren (față în față) în orașul Ungheni, Florești și în localitățile apropiate;
  • Efectuarea vizitelor mystery.

Cerințe față de candidat:

  • Atitudine pro-activă, responsabilitate, onestitate, politețe;
  • Abilități excelente de comunicare;
  • Vorbire literară;
  • Cunoașterea limbii române și ruse.

Beneficii:

  • Program de lucru flexibil, full time/ part time, cumul;
  • Plata - în funcție de nr. de chestionare realizate, (până la 400 lei/zi) ;
  • Lucru cu o echipă tânără;

Participarea în proiecte interesante atât din domeniul comercial – pentru companii renumite din Moldova, cât și social – pentru organizații internaționale ca Banca Mondială sau UNDP.
Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul, indicând postul solicitat, prin e-mail: hr@consulting.md   sau la tel.: (+373-78) 88 11 20
Vor fi contactate doar persoanele selectate.

E-mail: hr@consulting.md
Telefon: (+373-78) 88 11 20

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie