Operator PC

Compania de distribuție “Solvex-Lux”  anunță concurs pentru funcția vacantă:

Operator PC

Descrierea postului:

  • Introducerea datelor în programa 1C;
  • Verificarea expirării contractelor cu clienții;
  • Întocmirea pachetului de acte pentru furnizarea mărfii;
  • Transmiterea și răspunderea la scrisori prin poșta electronică.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare finisate sau în curs de finisare;
  • Cunoștințe avansate în operarea calculatorului;
  • Experiență în domeniul contabil va constitui un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor rusă și romînă;
  • Atenție înaltă, punctualitate, responsabilitate;

Oferim:

  • Salariu fix;
  • Pachet social deplin;
  • Grafic de muncă în ture: 2-3 zile/săptămînă de la ora 13.00-20.00;
  • Transport de serviciu.

VĂ GARANTĂM O ECHIPĂ PRIETENOASĂ ȘI UNITĂ!

Persoanele interesate vor expedia Cv-ul cu poză la adresa de e-mail: HR@solvex.md.
Telefon: 062010211
Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu.

E-mail: HR@solvex.md

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide