Operator contabil

„ROST IMPORT” fondat în anul 2010

Lider în domeniul importului și distribuției de jucării și accesorii pentru copii

Sunteți un Operator contabil profesionist cărui îi place să lucreze în contabilitatea primară și doriți să incasați numerarul? Să aveți o activitate dinamică pentru dobândirea rezultatelor de succes? La "ROST IMPORT" aveți această posibilitate, recompensă va fi un salariu decent și ocazia de a aduce propriul aport fără limite prin responsabilitate și perseverență ! Aplicați CV-ul cu o poză la: hr@rostimport.md     cu specificarea „Operator Contabil”.

Sortiment: peste 3 000 de poziții (jucării pentru copii de toate vârstele, accesorii pentru sport, încălțăminte pentru copii, jucării de dezvoltare, etc.)

Oferim:
• Program de muncă: Luni–Vineri, 09:00-18:00
Salariu FIX și ATRACTIV
• Posibilitate de avansare
• Lucru dinamic în oficiu modern din centrul capitalei
• Instruiri de perfecționare
• Alte facilități extra salariale

Cerințe:
• Studii superioare complete în contabilitate
• Experiență de succes în evidența documentației primare în contabilitate
• Cunoașterea bună a limbilor română şi rusă
• Abilități de utilizare a programului 1C

Avantaje:
• Experiență în contabilitate nu mai puțin de 2 ani
• Experiență în contabilizarea jucăriilor și încălțămintei, produselor pentru copii
• Posibilitatea de a lucra la necesitate extra graficului

Responsabilităţi:
• Evidența documentației primare (de intrare, de ieșire, etc.)
• Introducerea, emiterea și evidența facturilor fiscale
• Evidența foilor de parcurs și a combustibilului
• Raportarea rezultatelor obținute
• 1C

Scopul companiei este ca produsele noastre să fie pe placul fiecărui copil din țară!
Vă așteptăm cu mare drag în echipa noastră!

Expediați CV-ul cu foto la: hr@rostimport.md  cu specificarea „Operator contabil”.

Alte anunturi publicate de aceasta companie