Оperator-consultant (regiunea Aeroport)

ÎM Roofart SRL, specializată în producerea, montarea acoperișurilor, sistemelor de scurgere a apelor, angajează:

Responsabilități:

  • Efectuarea operațiunilor specifice funcției;
  • Consultarea clientului cu privire la alegerea materialului potrivit;
  • Efectuarea calculelor generale și a ofertei;
  • Prezentarea ofertei;
  • Evidența ofertelor neconfirmate;

Cerințe:

  • Studii superioare/medii de profil;
  • Cunoștințe de gestionare a bazei de date 1C;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Capacitati bune de organizare si prioritizare a sarcinilor

Oferim:

  • Cursuri profesionale de profil;
  • Experiență de muncă într-o echipă de profesioniști
  • Dezvoltarea aptitudinilor profesionale și personale
  • Salariu motivant + alte avantaje financiare (7000 - 11000 lei)
  • Oficiul: str. Muncești 799;

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: prohr.client@gmail.com   cu indicarea postului pentru care aplicați.

La expedierea cv-ului, Dvs dați acordul la prelucrarea datelor cu caracter personal incluse in cv în conformitate cu legea Nr.133 cu privire la Protecția datelor cu caracter personal.

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin