Responsable des ventes en Français (1000$)

Angajăm:

Ești o persoană comunicabilă, isteață și plină de ambiție? Ești în etapa să încerci ceva nou, dar vrei și o remunerare pe masură?
Compania  ProGroup Consulting angajează membri noi de echipa.

Relațiile cu clienții sunt primordiale pentru noi și suntem siguri ca anume TU ești cel care va face față noilor provocări.

Cerințe față de candidați:
  • Persoane responsabile, energice, dornici de a învăța ceva nou;
  • Abilități de comunicare și negociere cu clienții;
  • Dorința de a te perfecționa și dezvolta în domeniul vânzărilor;
  • Experiența va constitui un avantaj.
Responsabilitățile de bază ale candidatului:
  • Prezentarea, promovarea și vânzarea;
  • Consultarea clienților și oferirea informațiilor noi;
  • Lucru cu obiecțiile;
  • Menţinerea relaţiilor cu clienţii existenţi;
  • Sporirea vânzărilor companiei.
Ce oferim angajatilor:
  • 100% salariu oficial, care constă din salariu fix 800-900 $ + diferite bonusuri din vânzări;
  • Program de lucru flexibil (luni-vineri de la 10:00 - 19:00);
  • Lucru într-o echipă prietenoasă și birou confortabil:
  • Instruire și traininguri de performanță;
  • Oportunitate de dezvoltare a carierei.

Așteptăm cu nerăbdare să primim CV-ul dvs.: manager.hr.md@gmail.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide