Operator Call Centru (livrare comenzi online)

Angajăm:

Descrierea postului/Responsabilități:
- Preluarea, procesarea și monitorizarea comenzilor livrare online;
- Recepționarea apelurilor telefonice, răspuns la email-uri și consultarea clienților;
- Identificarea şi găsirea celor mai bune soluţii pentru client, oferirea răspunsuri profesioniste;
- Colectarea și înregistrarea solicitărilor/reclamațiilor parvenite de la clienți;
- Gestionarea și aplanarea situațiilor de conflict;
- Lucrul cu sugestiile/reclamațiile clienților în mod profesionist și constructiv.

Cerințe față de candidat:
- Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
- Abilități de comunicare eficientă și orientare către client;
- Abilități de asimilare rapidă a informației noi;
- Abilități de soluționare eficientă a situațiilor de conflict;
- Responsabilitate, inițiativa, AMABILITATE, POLITEȚE.

Compania oferă:
- Regim de muncă în ture (2x2);
- Instruire asigurata de companie;
- Salariu stabil, achitat o dată la 2 săptămîni;
- Acoperirea cheltuielilor de transport și alimentație - la sfârșitul lunii.

Dacă ești interesat de prezenta ofertă nu rata șansa aplică chiar acum CV-ul tău la adresa electronică: hr@esushi.md.

E-mail: hr@esushi.md
Web: https://www.esushi.md

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide