Operator Bobcat, Stivuitor

,,VOLTA” S.R.L. – lider pe piața autohtonă în furnizarea produselor electrotehnice, anunță concurs de selecție pentru funcția de:

Cerinţe:
- Certificat ce atestă capacitatea de lucru cu stivuitorul şi bobcat
- Experiență anterioară cu aceste mașini
- Persoană atentă și responsabilă

Responsabilităţi:
- executarea lucrărilor de încărcare și descărcare în interiorul depozitului și în spații deschise;
- strămutarea mărfurilor în interiorul depozitului, încărcarea lor în automobile și descărcarea din automobile;

Oferim:
- pachet salarial avantajos, bonusuri în funcţie de performanţă
- oportunităţi de promovare
- benificiaţi de tot pachetul social
- energie pozitivă și prietenoasă în cadrul echipei noastre :)
- un prânz cald zilnic

Pentru mai multe detali nu ezitați să ne contactați la emailul hr@volta.md   sau la tel: 079996399;
Pentru a ne cunoaște mai bine, vizitați site-ul nostru oficial: www.volta.md

E-mail: hr@volta.md
Tel: 079996399

Alte anunturi publicate de aceasta companie