Operator (apeluri reci)

Cadouri Online este o florarie online, care crește și se dezvoltă cu succes de 9 ani pe piata Moldovei, aducând fericirea oamenilor! Vizitând saloanele noastre de flori, clienții pot alege cadourile si buchetele potrivite. Compania anunță recrutarea pentru urmatorul post vacant:

VĂ PROPUNEM:

  •  Lucru într-un birou confortabil, pe adresa str. Florilor 16/1 (în centrul sectorului Râșcani);
  • Salariu 3000 fix+% din vinzari;
  • Compensarea a 50% din abonamentul de la sala de sport;
  • Reduceri de 50% pentru serviciile vulcanizare mobila propuse de „Autoshina.md”;
  • Achitarea în rată a tehnicii (pentru necesitățile personale) după 6 luni de lucru în companie;
  • Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri;
  • Achitarea salariului la timp;
  • Angajare oficială/ Pachet social.

Responsabilități:

  • Formarea ofertelor comerciale;
  • Lucrul cu baza de clienți-apeluri de iesire;
  • Negocierea cu clienții;

Cerințe:

  • Cunoasterea limbilor romana si rusa-OBLIGATORIU;
  • Abilitati de comunicare;
  • Disciplina;
  • Rezistenta la stres;

Expediați CV-ul la adresa electronică: job@cadourionline.md
În subiectul scrisorii  specificați denumirea postului vacant pentru care aplicați

                       Nu conteaza ca nu ai experienta, conteaza TU!

                                                        AICI PUTEȚI AFLA DESPRE NOI MAI MULT =>

Alte anunturi publicate de aceasta companie