Operator 1C | Оператор 1С

Compania "Oiltech" angajează
 Компания "Oiltech" приглашает на работу

Cerințe:

  • Experienţă într-o pozitie similară;
  • Studiile economice reprezintă un avantaj;
  • Disciplină și acuratețe;
  • Cunoașterea limbii române;

Responsabilități:

  • Indeplinirea operatiunilor de baza cu clasificatoarele, registrele, documentele si rapoartele din programa 1C;
  • Procesarea rapoartelorde producere;
  • Întocmirea documentelor primare cu privire la mișcarea, casarea și inventarierea produselor;

Oferim:

  • Loc de muncă stabil;
  • Angajarea oficială comform Codului Muncii al RM;
  • Orar de muncă: Luni- Vineri 09:00-18:00;
  • Alimentarea gratuită;

CV-urile sînt recepționate la poșta electronică: hr@oiltech.md.
Site-ul companiei: https://oiltech.md
Tel.: 069502503
Adresa: Botanica, str. Salcâmilor 5, Chișinău

Требования:

  • Опыт работы в аналогичной должности;
  • Экономическое образование является преимуществом;
  • Дисциплинированность и аккуратность;
  • Знание румынского языкa.

Обязанности:

  • Выполнение основных операций с классификаторами, регистрами, документами и отчетами из программы 1С;
  • Обработка производственных отчетов;
  • Подготовка первичных документов по перемещению, утилизации и инвентаризации продукции;

Мы предлагаем:

  • Стабильную работу;
  • Официальное трудоустройство в соответствии с Трудовым кодексом РМ;
  • График работы: Понедельник - пятница 09:00-18:00;
  • Бесплатное питание;

Резюме принимаются по электронной почте: hr@oiltech.md.
Сайт компании: https://oiltech.md
Тел: 069502503
Адрес: Ботаника, ул. Салкамилор, 5, Кишинев

Site-ul companiei: https://oiltech.md
Веб-сайт компании: https://oiltech.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide