Suntem lideri în efectuarea celor mai avansate investigaţii medicale din ţară.

În legătură cu dezvoltarea, Centrul Medical MedExpert Cahul

angajează:

Neurolog, Oncolog, Neurochirurg, Ginecolog, Gastroenterolog, Cardiolog, Hepatolog, Reumatolog, Traumatolog, Endocrinolog, Pediatru,Terapeut (CAHUL)

Responsabilități:
 -    Oferirea consultațiilor pacienților;
 -    Asigurarea tratamentului pacienţilor prin diferite metode;
 -    Efectuarea procedurilor necesare, utilizând metode de ultimă generație;
 -    Asigurarea unui nivel înalt de deservire a clientului.

Cerințe:
− Studii superioare medicale;
− Experienţă relevantă practică de minim 3 ani;
− Cunoaşterea limbilor româna și rusa la nivel mediu sau avansat;
− Orientare spre pacient;
− Excelente abilităţi de interrelaţionare și comunicare.

Beneficii:
- 50% reducere la toate serviciile companiei;

- Posibilitatea de a activa în condiții performante de ultimă generație;
- Salariu motivant și posibilitatea de dezvoltare.

Va rugam sa expediati CV-ul cu poza pe adresa electronica:

resurse.umane@imunotehnomed.md

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie