Mystery Shopper

Devino parte a echipei!

Indiferent de varsta, de sex, specializare sau experienta, daca ai un spirit independent, stii sa lucrezi singur, dar si in echipa si iti place sa castigi pe masura eforturilor, ALATURA-TE ECHIPEI NOASTRE
Ai sansa unei cariere de succes in domeniul vanzarilor produselor financiare!

Noi oferim:
- Salariu mediu de 8 000 mdl NETTO.
- Pachet social.
- Programe de mentoring, coaching și feedback.
- Creștere profesională.

 - Telefonie corporativă.
- Compensarea combustibilului.
- Program de training intern.
- Bibliotecă care se actualizează la solicitarea angajaților.
- Bonus adițional pentru fiecare angajat recomandat (referral program).
- Mediu de lucru modern, colectiv tînăr si prietenos.
- Oficiu inspirațional, amplasat în sectorul Botanica, dotat cu echipament modern, o varietate mare de băuturi fierbinți și fructe (cafea gratis).

Responsabilități:
- Vizitarea punctelor de vânzări sub masca unui client obișnuit și evaluarea calității serviciilor în conformitate cu standardele companiei.
- Respectarea regulilor și instrucțiunilor de verificare de la Mystery Shopper.
- Înregistrare audio care confirmă vizita.
- Completarea chestionarului de evaluare.

Cerințe față de candidați:

- Experiență în domeniul vânzărilor (reprezentant de vânzări, agent comercil, auditor).
- Cunoașterea limbilor: română, rusă.
- Permis de conducere categoria B.
- Automobil personal.

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul CV-ul meu de pe Rabota.md
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin