Muncitor necalificat / Ambalator (București)

Angajăm:

Grupul de companii „LASER PROCESSING” SRL este în căutare de lucrători pentru întreprinderea de producere a articolelor din metal.

Poziția: muncitor necalificat/ambalator.

Cerințe: experiență în curățarea și ambalarea articolelor din metal.

Locația postului: București.

Responsabilități: numărarea, sortarea, șlefuirea, curățarea și ambalarea articolelor din metal în conformitate cu instrucțiunile primite.

Remunerare: 1 100 euro lunar (mărimea salariului va depinde de numărul de ore lucrate și de calitatea lucrărilor executate).

Cadrul juridic: contract de muncă.

Cazare: oferită de angajator.

Transport : asigurat de angajator.

Program de lucru: ture de zi (se va lucra eventual și în zilele de sîmbătă).

Masa: pe seama angajatului.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: administrativ@laserprocessing.ro
Telefon: +40 755 096 777 ;+40 787 776 499.

E-mail: administrativ@laserprocessing.ro
Telefon: +40 755 096 777; +40 787 776 499