Montator echipamentelor de ventilare (aparate de aer condiționat)

Compania Lerai Grup este liderul în Republica Moldova în domeniul sistemelor de ventilare, climatizare, desfumare, încălzire și oferă întregul complex de servicii în domeniul.

Învităm în echipa noastră:

Responsabilități:
• Asigura livrarea și instalarea aparatelor de aer condiționat;
• Verificarea bună execuție a lucrărilor;
• Respecta normele de securitate în muncă;
• Răspunde de starea și integritatea fizică a echipamentelor primite pentru desfășurarea activității;

Cerințe:
• Studii medii tehnice/școala profesională în domeniul electric/instalații/mecanică;
• Persoană responsabilă și de încredere;
• Persoană aptă medical pentru munca fizică;
• Disponibilitate la deplasări în țară;
• Deținerea permisului de conducere cat. B este un avantaj.

Compania oferă:
• Angajare oficială în cîmpul muncii;
• Pachet social integral;
• Salariu stabil și plătit la timp;
• Echipamentul pentru lucru;
• Colectiv tînăr și prietenos;

Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate să trimită CV-ul cu indicarea în tema scrisorii- ,,MONTATOR,, pe adresa de e-mail: cv@lerai.md
Site: www.lerai.md
Contacte: 069923333

Telefon:  069923333
E-mail:   cv@lerai.md
Сайт: https://www.lerai.md

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide