Montator construcții sticlă în Iași

GlassProtect este o companie în continua mișcare. Ne bucurăm de o evoluție inteligentă de la proiectarea sticlei la importul ei, asamblarea și montarea balustradelor din aluminiu și sticlă securizată pe teritoriul României.

Angajăm:

DESCRIEREA POSTULUI:
Montajul balustradelor din aluminiu și sticlă

BENEFICII:
* Salariu motivant;
* Tichete de masă;
* Cafea gustoasă;
* Program de lucru flexibil;
* Instruire și ghidare în procesul de muncă
* Lucru în echipa tânără;
* Dezvoltare pe plan profesional;
* Dezvoltare în carieră;
* Cazare asigurată de angajator;
* La dorință puteți veni în fiecare weekend în Moldova;

RESPONSABILITĂȚI:
* Montajul construcțiilor din sticlă conform cerintelor tehnice, cu respectarea tehnologiei impusă de geometria supafeței;
* Controlul calității pe toată suprafața aplicată, cu remedierea imediată a eventualelor defecte;
* Încărcare și/sau descărcare a materialelor, sculelor și utilajelor de lucru;
* Anunțarea imediată a șeful ierarhic despre orice problemă apărută la locul de muncă;
* Participare la instructajele tehnice și tehnologice pe care le organizăm periodic;

CERINȚE:
* Experientă în domeniul montajului construcțiilor din sticlă sau cunostințe minime în montajul construcțiilor PVC, ușilor, fațadelor;
* Cunoașterea limbii române;
* Punctualitate;
* Responsabilitate și Amabilitate;
* Abilități de lucru în echipă;
* Orientare către rezultat;
* Permis de conducere categoria B;
* Cetățenie română;
* Vaccinat anti Covid cu vaccin recunoscut la nivel european, pentru evitarea izolării.

Vă rugăm să ne expediați un CV la adresa: contact.glassprotect@gmail.com , să ne contactați la 069 099 532 (doar Viber) sau +40 769 043 555 inclusiv WhatsApp.

Viber: 0 690 99 532
Telefon: +40 769 043 555
Persoana de contact: Mariana
E-mail: contact.glassprotect@gmail.com
Web: www.glassprotect.ro

Alte anunturi publicate de aceasta companie