Angajăm:

Middle/Senior Front-End Developer

Căutăm o persoană cu experientță de 2+ ani lucrați pe front-end.

Cerințe și responsabilități:

  • cunoștințe avansate HTML/CSS
  • responsive UI
  • cunoștințe de JavaScript, jQuery (React este un avantaj)
  • responsabilitate maximă de calitatea codului
  • creativitate și flexibilitate profesională
  • experiență în dezvoltare de aplicații web
  • responsabilitate și spirit de inițiativă în echipă
  • Optimizarea/restructurare codului
  • Mentenanta si elaborarea modulelor noi la proiectul existent
  • Integrare pe baza de API + lucrul cu documentatia

Ce oferim:

  • un mediu de lucru dinamic, flexibil, cu o echipă tânără și ambițioasă
  • vei fi direct implicat într-un proiect de mare amploare și interesant
  • șansa de a învăța tehnologii noi și creștere profesională
Despre Companie:
Brizy.io este un constructor de site-uri cu clienți în întreaga lume. Scopul nostru este de a crea un instrument online pentru crearea și editarea paginilor web într-un mod simplu și intuitiv.
Căutăm persoane pasionate de Web Development folosind ultimele tehnologii în HTML/CSS/JS. O persoană pro-activă, pasionată și creativă care să se alăture echipei din Moldova pentru a contribui la dezvoltarea proiectului nostru.

Orar full time, oficiu în centrul Chișinăului.
Oferim un mediu plăcut și productiv de lucru, cafea și biscuiți ;)

Vă rugăm să trimiteți portofoliu cu proiectele la care ați lucrat front-end pe adresa hr@themefuse.com

E-mail: hr@themefuse.com
Telefon: 068793951

forward