Merchandiser

Ești pasionat de retail și ai un ochi ager pentru detalii? Ai abilitatea de a transforma orice spațiu de vânzare într-o experiență captivantă pentru clienți? Dacă ești o persoană organizată, cu un simț estetic dezvoltat și în căutare de noi oportunități de a-ți demonstra talentul, echipa noastră este locul perfect pentru tine. Alătură-te nouă ca Merchandiser și contribuie la succesul brandului nostru!

Cerințe:
  • Studii superioare sau student
  • Experență de muncă într-un post similar
  • Cunoașterea limbii române și ruse
  • Abilități de comunicare bine dezvoltate
  • Adaptabilitate, seriozitate, atitudine pozitivă

Responsabilități:

  • Asigurarea și aprovizionarea permanentă a rafturilor cu produsele companiei
  • Verificarea aranjării produselor pe raft în scopul unei bune prezentări a mărfii
  • Verificarea termenelor de valabilitate a produselotr și expunerea lor în funcție de termene
  • Controlul zilnic a etichetelor de preț pentru fiecare produs
  • Asigurarea concordanței între pretul produsului expus spre vânzare și eticheta magazinului
  • Emiterea comenzii în cazul lipsei unor produse din stoc
  • Protejarea/ îmbunătățirea imaginii companiei

Oferim:

  • Salariu competitiv
  • Pachet social complet

Expediați CV la adresa de e-mail: resurseumane@maurt.md
1. preselecția se face prin CV
2. interviul

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide