Merchandiser (Chișinău)

”Acvilin-Grup” este distribuitorul principal al mărfurilor de larg consum și mobilierului de birou. Corporația activează cu succes pe piața Republicii Moldova, valorificînd experiența avansată a partenerilor din țară și din străinătate. Compania s-a afirmat ca fiind una sigură și demnă de încredere, colaborînd cu producători de renume mondial precum ”Philip Morris International”, ”Nestle”, ”Merx” și multe altele.

CERINȚE:
- studii superioare, superioare incomplete, medii de specialitate;
- cunoașterea metodelor de aranjare a mărfurilor în spațiul de vînzare (constituie un avantaj);
- cunoașterea și experiența practică de utilizare a limbilor rusă și română;
- deprinderi practice de utilizare a pachetului de programe MC Office.

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE:
- aranjarea sortimentului de mărfuri în conformitate cu standardele de merchandising, plasarea și actualizarea materialelor publicitare și a echipamentelor pentru producția publicitară;
- realizarea rotației mărfurilor la raft;
- informarea supervizorului și a reprezentantului comercial responsabil cu privire la cantitatea insuficientă a mărfurilor;
- informarea supervizorului și a reprezentantului comercial responsabil cu privire la reclamațiile în privința cantității și calității mărfurilor livrate conform contractului de livrare;
- colectarea informației de marketing (la solicitarea companiei).

CONDIȚII:
- loc de muncă stabil în cadrul unei companii stabile;
- pachet social complet;
- instruire în domeniul competențelor profesionale;
- salariu plătit cu regularitate.

Dacă sunteți interesat de oferta noastră și întruniți toate calitățile enumerate vă rugăm să expediați CV-ul la adresa electronică: hr@acvilin.md, specificînd în subiectul mesajului postul vacant pentru care aplicați.

Pentru mai multe detalii despre compania noastră accesați pagina web: www.acvilin.md

E-mail: hr@acvilin.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie