Merchandiser Bălți

AQUATRADE este o echipă de oameni cu același scop, care mereu tinde spre performanțe și noi orizonturi.  Unicitatea noastră se manifestă prin dorința necontenită de a crește, de a ne dezvolta continuu și de a lăsa o moștenire în urma noastră.
Echipa noastră se mărește și te invităm să faci parte din ea, descoperindu-ți versiunea perfectă!

OFERIM UN POST DE MUNCĂ FULL-TIME PENTRU STUDENȚI ÎN ANII TERMINALI.

Suntem echipa care îți oferă:

  • Angajare oficială 100%;
  • Concediu 28 zile calendaristice pe an;
  • Pachet social;
  • Un lucru stabil și de lungă durată;
  • Colectiv tânăr, prietenos și deschis pentru ajutor;
  • Dezvoltare profesională și creștere în carieră;
  • Automobil de serviciu.

Ești perfect pentru noi dacă:

  • Ai studii medii;
  • Ai experiență în domeniu (avantaj, dar nu e obligatoriu);
  • Vorbești limbile română și rusă;
  • Deții permis de conducere categoria B.

Responsabilitățile poziției includ:

  • Asigurarea și aprovizionarea permanentă a rafturilor cu produsele companiei;
  • Controlul asupra respectării conceptului de aranjare a mărfurilor;
  • Înlocuirea agentului vânzări pe timpul concediului acestuia.

Tu ești viitorul agent de vânzări al companiei noastre. Hai să facem cunoștință!

Expediază CV la adresa de e-mail hr@aquatrade.md    cu indicarea postului în tema scrisorii.

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin