Мерчандайзер / Merchandiser

“VARDA” SRL
Дистрибьютор водки  производства  PERFECT, воды La NATURE, PEPSI

VARDA SRL : Дистрибьютор водки  производства  PERFECT, воды La NATURE, PEPSI

Вы активный и общительный человек? Любите заниматься продажами, но при этом не хотите сидеть в офисе целый день? Любите порядок и когда все лежит на своих местах? Вам повезло! Мы ищем в нашу команду именно такого сотрудника. В связи с расширением штата мы открываем вакансию на должность Мерчендайзера.
Конечно будет отлично, если у вас есть опыт в данной сфере, но если его нет - не беда. Мы Вас всему научим, главное, чтобы Вы соответствовали нашим требованиям.

Компания предлагает:

  • Трудоустройство согласно ТК РМ;
  • Компенсация расходов на проезд и корпоративную телефонную связь;
  • Реальная возможность карьерного роста;
  • Полный соц. пакет и оформление в соответствии с ТК РМ

Основные обязанности:

  • Посещение торговых точек.
  • Работа с витринами / полками, выкладка товара, отслеживание сроков, расстановка ценников
  • При необходимости — замещение торгового агента

Требования к кандидатам:

  • Образование: среднее или среднее специальное;
  • (приглашаем также студентов — заочников )
  • Знание государственного и русского языков;
  • Дисциплинированность, ответственность, пунктуальность;

Просьба к кандидатам указать в резюме должность на которую претендуете или обращайтесь по
тел. 079 95 25 69 е-mail: hr@varda.md

Merchandiser

VARDA SRL: Distribuitor vodca de producție PERFECT, apă La NATURA, PEPSI.

Sunteți activ și comunicabil? Însă nu vă place munca de birou? Preferați ordinea? Cînd totul se află la locurile cuvenite? Sunteți norocos! Căutăm un astfel de angajat pentru echipa noastră. Noi avem o funcție vacantă de Merchandiser. Desigur va fi un avantaj dacă veți avea experiență în acest domeniu, însă dacă nu aveți –nu este o problemă. Noi o să vă oferim instruire.

Cerințe față de candidați:

  • Studii medii;
  • Experiența în domeniu va fi un avantaj, însă nu este obligatorie;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat.

Obligațiuni:

  • Controlul disponibilității întregii game de produse;
  • Vizita la punctele de vinzari/puncte de desfacere;
  • Lucrul cu vitrina/rafturi aranjarea marfurilor, urmarirea termenilor de valabilitate, setarea etichetelor de pret.
  • In caz de necesitate inlocuirea agentului de vinzari.

Ce vă oferă compania noastră:

  • Salariu decent, achitat fără de întîrzieri;
  • Angajare oficială din prima zi de lucru, pachet social deplin;
  • Rețea corporativă de telefonie mobilă.

Expediați cv-ul chiar acum la adresa electronică: hr@varda.md, cu indicarea funcției pentru care aplicați!
Sau puteți apela numărul 079 95 25 69 pentru a stabili un interviu

E-mail: hr@varda.md
Телефон: 079 95 25 69

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide