Менеджер по продажам металлопроката / Manager vînzări produse metalurgice

Компания SRL BPM TRADE - лидер в сегменте оптово-розничной торговли металлопроката, цемента и изготовления металлоконструкций, объявляет конкурс на должность:

Compania SRL BPM TRADE - lider în segmentul comerțului angro și cu amănuntul a cimentului, produselor din metal și a construcțiilor metalice, anunță concurs pentru poziția de:

Обязанности:

  • Активный поиск потенциальных клиентов;
  • Работа с имеющейся клиентской базой;
  • Проведение активных продаж, заключение договоров, консультирование клиентов;
  • Поддержание текущих отношений с заказчиком на всех стадиях проекта;
  • Взаимодействие с клиентами, консультирование, работа над долгосрочными проектами;
  • Исследование рынка;
  • Контроль кредиторской/дебиторской задолженности.
  • Участие в ежегодных выставках;

Требования:

  • Опыт работы в сфере продаж обязателен;
  • Знание техники продаж, тактики ведения переговоров на любом уровне;
  • Желание активно работать и хорошо зарабатывать;
  • Ответственность, коммуникабельность, энергичность, умение работать в режиме многозадачности, позитивный настрой;
  • Водительское удостоверение категории В;
  • Владение русским и румынским языками;

Предлагаем:

  • Работу в крупной, стабильной, динамично развивающейся компании;
  • Конкурентный уровень заработной платы;
  • Своевременная выплата заработной платы;
  • Премии за активную работу;
  • Возможность профессионального развития;
  • Официальное трудоустройство в соответствии с ТК РМ;
  • Современный комфортный офис с залом для переговоров;
  • Работу в дружелюбной и сильной команде;
  • Кофе и чай в неограниченных количествах;
  • График работы 5/2 (Пн – Пт с 9:00 до 18:00). Полная занятость;
  • Место работы: г. Кишинёв, ул. Заводская, 78;

Заинтересовала вакансия? Отправляйте свое СV на электронную почту hr@bpmplus.md    , указав в теме письма должность, или свяжитесь с нами по номеру +373 69 661 551;

Obligațiuni:

  • Identificarea potențialilor clienți;
  • Lucrul cu baza de clienți existentă;
  • Efectuarea vânzărilor active, încheierea contractelor, consilierea clienților;
  • Menținerea relațiilor actuale cu clientul, la toate etapele proiectului;
  • Interacțiunea cu clienții, consultarea, lucrul cu proiecte pe termen lung;
  • Cercetarea pieței;
  • Controlul datoriilor/ creanțelor;
  • Participarea la expoziții anuale în domeniu;

Cerințe:

  • Experiența în domeniul vânzărilor e obligatorie;
  • Cunoașterea tehnicilor de vânzări, tactici de negociere la orice nivel;
  • Dorința de a lucra în mod activ și de a câștiga bine;
  • Responsabilitate, abilități de comunicare, energie, capacitate de a lucra în modul multitasking, o atitudine pozitivă;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Fluență în limbile rusă și română;

Oferim:

  • Posibilitatea de a activa într-o companie serioasă, stabilă, ce se dezvoltă continuu;
  • Salariu competitiv;
  • Plata la timp a salariului;
  • Premii pentru rezultate bune;
  • Oportunitatea de dezvoltare profesională;
  • Angajarea oficială în conformitate cu CM RM;
  • Oficiu modern și confortabil, cu sală de conferințe amenajată;
  • Lucru într-o echipă puternică și prietenoasă;
  • Cafea și ceai în cantități nelimitate;
  • Program 5/2 (Luni - Vineri de la 9.00 până la 18.00). Activitate în regim deplin;

Locul de muncă: or. Chișinău, str. Uzinelor, 78;

Interesați de ofertă? Aplicați acum, expediind CV la adresa electronică hr@bpmplus.md     , sau contactați-ne la numerele de telefon +373 62 185 185;

E-mail: hr@bpmplus.md
Tel. contact: +373 62 185 185
Web: www.bpm.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie