Profmet Grup SRL

Менеджер по продажам/ Manager vânzări

Мы предлагаем:

·         Мотивирующая заработная плата (Ставка + %)
·         Автомобиль, планшет и корпоративный номер
·         Обучение и непрерывное повышение квалификации за счет компании
·         Работа в стабильной компании

Обязанности:
·         Ведение коммерческих переговоров с клиентами
·         Мотивирование клиентов на работу с компанией
·         Консультирование по ассортименту и техническим параметрам товара
·         Контроль финансовой дисциплины клиента

Требования к кандидатам:
·         Опыт работы  в аналогичной должности от 1 года
·         Образование желательно – высшее, средне-техническое
·         Знание языков – румынский, русский
·         Водительские права категории B (стаж не менее 1 года).
Высылайте нам Ваше резюме на эл. адрес recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам, звоните на номер 079947888.

 Compania oferă:
·         Salariu motivant (fix + % din vânzări)
·         Automobil de serviciu, tabletă PC, telefonie mobilă
·         Instruire continuă din contul companiei
·         Posibilități de creștere profesională
·         Stabilitate într-o companie dinamică și prosperă

Responsabilități:
·         Coordonarea activităților comerciale
·         Identificarea și lărgirea portofoliului de clienți
·         Negocierea contractelor și a ofertelor comerciale
·         Prezentarea noilor produse și plasarea comenzilor
·         Monitorizarea achitărilor și a creanțelor

Cerințe față de candidat:
·         Studii tehnice / vînzări
·         Experiență de cel puțin 1 an în domeniu
·         Cunoașterea limbilor română și rusă
·         Cunoștințe bune de operare a PC
·         Permis de conducere categoria B
·         Spirit de inițiativă și organizare, competențe de comunicare și negociere

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon  079947888

E-mail: recrutare@profmet.md
Телефон: 079947888

back forward

Profmet Grup SRL in retelele de socializare

Date de contact

R. Moldova, mun. Chișinău, str. Petricani 33
Tel.: 078000075, e-mail: recrutare@profmet.md
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin