Менеджер по продажам/ Manager vânzări (Кишинев, Оргеев)

Мы предлагаем:
·         Мотивирующая заработная плата от 15 тыс. леев;
·         Автомобиль, планшет и корпоративный номер;
·         Обучение, курсы, тренинги за счет компании;
·         Работа в стабильной компании.

Обязанности:
·         Ведение коммерческих переговоров с клиентами;
·         Мотивирование клиентов на работу с компанией;
·         Консультирование по ассортименту и техническим параметрам товара;
·         Работа с задолжностями клиентов.

Требования к кандидатам:
·         Опыт работы  в аналогичной должности от 1 года;
·         Водительские права категории B (стаж не менее 1 года).

Высылайте нам Ваше резюме на эл. адрес recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам, звоните на номер 079947888.

 Compania oferă:
·         Salariu motivant (de la 15 000 lei);
·         Automobil de serviciu, tabletă PC, telefonie mobilă;
·         Instruire, cursuri, treninguri din contul companiei;
·         Stabilitate într-o companie prosperă.

Responsabilități:
·         Identificarea și lărgirea portofoliului de clienți;
·         Negocierea contractelor și a ofertelor comerciale;
·         Prezentarea noilor produse și plasarea comenzilor;
·         Monitorizarea achitărilor și a creanțelor.

Cerințe față de candidat:
·         Experiență de cel puțin 1 an în domeniu;
·         Permis de conducere categoria B (experiență nu mai puțin de 1 an).

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon: 079947888

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

E-mail: recrutare@profmet.md
Телефон: 079947888

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin