Esplan-Lux SRL – Группа компаний LIDER. Одна из ведущих компаний на рынке Молдовы по изготовлению кровельных и фасадных материалов, объявляет набор на вакантную должность:

Менеджер по продажам г. Комрат

Dacă ești o persoană responsibilă și activă, care știe in domeniul vînzărilor, te acceptăm in echipa noastră LIDER!

RESPONSABILITĂȚILE CHEIE:
 -Dezvoltarea și menținerea bazei de clienți și montatori;
- Îndeplinirea planului de vânzări
- Efectuarea măsurătorilor acoperișurilor

CERINTELE NOASTRE:
- Categoria B (obligatoriu);
- Cunoașterea limbii română și rusă obligatoriu;
- Experiența de success în domeniul vînzărilor va fi un avantaj;
-Responsabilitate și capacitate de lucru in echipa

NOI OFERIM:
- Angajare oficială din prima zi de lucru;
- Pachet social complet;
- Programul de lucru: Ln - Vn (9:00-18:00);
- Salariu: de la 15 000 lei
- Automobil de la compania și echipamentul necesar
- Dezvoltarea profesională și oportunități de carieră

Candidații interesați de dezvoltarea profesională în cadrul Companiei Noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. cu marca "Agent comercial" la e-mail: hr@lider.md

Если ты ответственный и активный человек, разбирающийся в сфере продаж, мы с удовольствием принимем тебя в нашу команду ЛИДЕР!

 ОСНОВНЫЕ ОБЯЗАННОСТИ:
- Выполнение плана продаж
- Проведение обмеров кровли
- Поиск и консультирование потенциальных клиентов на закрепленной территории.

 НАШИ ТРЕБОВАНИЯ:
 - Категория B (обязательная);
- Обязательное знание румынского и русского языков;
- Успешный опыт продаж будет преимуществом;
- Знание ПК и Microsoft Office,

 МЫ ПРЕДЛАГАЕМ:
- Официальное трудоустройство с первого рабочего дня;
- Полный соцпакет;
- Режим работы: Пн - Пт(9: 00-18: 00);
- Заработная плата: от 15000 лей
- Автомобиль от компании и необходимое оборудование для работы
- Профессиональное развитие и возможности карьерного роста

Ждём Твое резюме на электронную почту: hr@lider.md   , а также звони по тел. 068 656 656.

E-mail: hr@lider.md
Телефон: 068 656 656

Alte anunturi publicate de aceasta companie