Medic ORL

Prima clinică cu profil pediatric angajează:

Medic ORL

Cerințe față de candidat:

  • Studii universitare și postuniversitate în medicină
  • Studii de rezidențiat în specializarea corespunzătoare
  • Experienta in domeniul nu mai putin de 2-3 ani
  • Cunoasterea limbii ruse, romana (cunoasterea unei limbi straine va constitui un avantaj)
  • Cunoasterea calculatorului (Microsoft Office)
  • Implicare și capacitate de a face față unor sarcini complexe
  • Atitudine empatică față de pacienți
  • Responsabilitate, punctualitate, orientare spre rezultat
  • Spirit de echipă.

Responsabilități de bază:

  • Acordarea asistenţei medicale în funcţie de necesităţile pacienţilor
  • Consultarea medicală în caz de urgenţe
  • Asigurarea diagnosticării și tratamentului pacienților în limita domeniului său de competență
  • Administrarea tratamentului corect în dependență de diagnosticul stabilit
  • controlul asupra dinamicii și stării pacientului

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii
  • grafic de lucru flexibil
  • salariul motivant și alte bonusuri
  • lucrul într-o echipă tînără și foarte dinamică
  • dezvoltare personală și profesională
  • reduceri la serviciile ce le prestăm

Persoanele interesate ne pot expedia CV-le pe adresa de email hr@pediatrica.md.
(vă rugăm indicaţi funcția  pentru care aplicaţi)

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide