Кинетотерапевт - консультант | Kinetoterapeut

Centrul medical My Clinic anunță concurs de angajare pentru postul vacant

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare sportive kinetoterapie;
  • Experiență în domeniu minim 2 ani dupa finisarea studiilor universitare;
  • Responsabilitate, punctualitate și socializare.

Responsabilităţile de bază:

  • Efectuarea consultărilor pacientului;
  • Controlul asupra dinamicii stării pacientului.

Oferta centrului:

  • Clinica în centrul orașului;
  • Regimul de muncă de la 9:00 la 18:00 câte 5 zile pe săptămână și 2 zile de odihnă care vor figura în dependență de graficul stabilit lunar;
  • Salariu motivant în creștere;
  • Reduceri la serviciile ce le prestăm.

Locul de muncă: Chișinău, Centru

Expediați CV-ul la adresa electronică: info@my-clinic.md sau sunaţi la numarul 068640379.

Требования к кандидату:

  • Высшее спортивное образование киннетотерапия;
  • Стаж работы не менее 2 лет;
  • Высокий уровень ответственности.

Обязанности:

  • Проведение консультаций пациентов;
  • Контроль за динамикой состояния пациента.

Условия работы:

  • Клиника в центре города;
  • Режим работы с 9:00 до 18:00, 5 дней в неделю и 2 дня отдыха, которые появляются в зависимости от месячного графика (есть также рабочие выходные);
  • Мотивирующая заработная плата;
  • Скидки на услуги клиники.

Место работы: Кишинев, Центр

Высылайте свое CV на электронную почту info@my-clinic.md или звоните по номеру 068640379.

E-mail: info@my-clinic.md
068640379

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide