Medic Ginecolog, Medic Ultrasonografist (part-time/ full-time)

Suntem lideri în efectuarea celor mai avansate investigaţii medicale de laborator din ţară.

Centrul Medical MedExpert angajează medici consultanți:

CERINTE:
- Studii universitare și postuniversitare medicale;
- Experiență de muncă în domeniu min. 2 ani;
- Implicare şi capacitate de a face faţă unor sarcini complexe;
- Capacitate de analiza şi sinteză, orientare spre rezultat.

RESPONSABILITATI:
 -  Oferirea consultațiilor pacienților;
 -  Asigurarea tratamentului pacienţilor prin diferite metode;
 -  Efectuarea procedurilor necesare, utilizând metode de ultimă generație;
 -  Asigurarea unui nivel înalt de deservire a clientului.
 -  Asigurarea executării prompteă şi în condiţii de calitate a serviciilor;
 -  Răspunderea pentru actele întreprinse şi deciziile luate conform pregătirii şi în limitele competenţei profesionale.

BENEFICII:
- Reducere la serviciile companiei;
- Salariul atractiv;
- Posibilități de dezvoltare și creștere profesională;
- Lucrul într-o echipă de profesionişti.

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-ul cu poză in limba română pe adresa electronică: resurse.umane@imunotehnomed.md sau să telefoneze la numărul de telefon: 068690203

Alte anunturi publicate de aceasta companie