Mediation Manager

Echipa Midnight Works își lărgește echipa de profesioniști!

Responsabilități de bază:
- Analiza și raportarea zilnică a statisticii cu privire la progresul medierii
- Furnizarea estimărilor și evaluarea riscurilor
- Revizuirea stării cazurilor anterioare supuse medierii
- Asigurarea colaborării transversale constructive cu toate părțile implicate în proiect
- Validarea și actualizeazarea procedurile de lucru

Cerințe:
- Experiență în calitate de mediator/ analist de date
- Abilități de negociere
- Cunoașterea procedurilor referitoare la cazurile de mediere
- Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat
- Gândire analitică

Beneficii:
- Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
- Suntem rezidenți IT Park
- Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
- Angajare oficială, pachet social inclus
- Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
- Curs deplin de limba engleza
- Abonament la sala de sport
- Pizza party lunar in incinta companie
- Colectiv tânăr, amabil și sociabil
- Activități de Team-building
- Oficiu în sectorul Telecentru o zonă bine amplasată cu transport public și localuri pentru lunch în apropiere;
- Birou confortabil, cu zonă de relaxare și ceai/cafea, dulciuri și fructe gratuite

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul la adresa: hr@midnight.works sau sunați direct la numărul: +37369666650
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works
Web: https://midnight.works

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Graphic Designer

26 Septembrie 2022
Trimite CV

3D Designer (GAME DEV)

Trimite CV

Game Designer

Trimite CV

Digital Marketing

Trimite CV

iOS Developer

Trimite CV
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV