Mecanic-Șef

Mecanic-Șef

Responsabilităţi:
- Organizarea efectuării lucrărilor de reparație și întreținere tehnică a transportului auto
- Ducerea evidenții și înregistrarea reparațiilor și întreținerii autocamioanelor și mecanismelor
- Prezentarea rapoartelor lunare ce ține de reparația și întreținerea autocamioanelor și mecanismelor
- Ducerea evidenței cheltuielelor făcute pentu reparația și întreținerea autocamioanelor și mecanismelor
- Aprovizionarea cu piesele și combustibilele necesare pentru autocamioane și mecanisme

Cerinţe faţă de candidaţi:
- studii speciale în domeniul reparației și întreținerii tehnice a transportului auto
- bune cunoștințe de operare PC și de utilizare a mijloacelor tehnice
- capacitate dezvoltată de învățare, punctualitate
- deținerea permisului de conducere categoria „B”
- disciplină, responsabilitate, capacitate de a munci
- lucrul în echipă bine dezvoltat
- aptitudini manageriale.

Se ofera:
- Salariu atractiv
-  Pachet social
- mașină de serviciu/ telefon de serviciu
- Conditii bune de muncă într-un colectiv tânar cu atmosfera prietenoasă

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa electronică: danicontranssrl@gmail.com  cu mentionarea postului pentru care aplica. Succese!
Persoana de contact: Popa Ion
Telefon: 060033611

E-mail: danicontranssrl@gmail.com
Telefon: 060033611

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin