Angajăm:

Mecanic (Gura Camencii)

Responsabilități:
- organizarea exploatării tehnice a clădirilor și funcționării fără defecțiuni a utilajelor tehnologice din dotarea complexului zootehnic;
- asigurarea efectuării la timp a lucrărilor de construcții și reparații;
- monitorizarea stării tehnice a utilajelor tehnologice și auxiliare din dotarea complexului zootehnic, elaborarea instrucțiunilor și controlul îndeplinirii lor.

Cerințe față de candidați:
- studii superioare în domeniul ingineriei și construcțiilor;
- experiență anterioară în domeniu de cel puțin 2 ani;
- cunoștințe avansate de utilizare a suitei de programe de birou MS Office;
- cunoașterea limbilor rusă și română.

Oferim:
- program de lucru full time;
- pachet social integral;
- salariu mărimea căruia va fi stabilită în baza rezultatelor interviului susținut.

Locația postului: satul Gura Camencii (raionul Florești).

Expediați CV-ul cu specificarea salariului dorit la adresa electronică: hr@mcombi.md
Pentru detalii sunați: 078312424.

E-mail: hr@mcombi.md
Telefon: 078312424

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie