Marketing Operations & Events

Beneficii:
• Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training
• Mediu de lucru dinamic și provocator
• Salariu fix + sistem variabil de motivare
• Proiecte interesante
• Tichete de prânz și programe de wellbeing corporative

Responsabilitățile rolului:
• Crearea unui ecosistem de colaborare interdepartamentală
• Sistematizarea informației de access comun: prezentări, baze de date, fișiere de evidență, rapoarte etc
• Colaborarea cu managerii de marketing și echipele interne, oferindu-le support în activitătile curente și pe termen lung
• Suport la identificarea tendințelor de marketing și a oportunităților cheie pentru inovație
• Oferirea de asistență administrativă echipei de marketing, precum pregătirea, formatarea și editarea unor documente si alte activități operaționale.

Studii și experiența necesară:
• Studii superioare absolvite sau în process în Marketing, Economie sau Comunicare
• Cunoștințe avansate de operare a pachetului MS Office
• Abilități eficiente de comunicare scrisă și verbală
• Un nivel ridicat de atenție la detalii
• Abilitatea de a lucra efficient independent și în cadrul unei echipe
• Puternice abilități de planificare și organizare
• Fluență în limbile Română și Rusă (Engleza nivel intermediate)

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine , iar noi te vom contacta.
Manifestă-ți creativitatea, NU expedia CV în format Europass:)
Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici.

E-mail: hr@purcari.wine

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin