Marketing Manager

Angajăm:

Căutăm ECHIPĂ de MARKETING sau un COLEG cu idei SUPER ORIGINALE!

Responsabilităţi:

  • Elaborarea materialelor promoționale: broșuri, afișe, specificații tehnice, cataloage pentru linia de produse, logo-uri;
  • Crearea design-ului pentru paginile web;
  • Plasarea informațiilor despre produsele companiei pe site-uri;
  • Întreținerea site-urilor companiei;
  • Administrarea rețelelor sociale (creare banere și postări);
  • Editarea videoclipurilor publicitare pe Facebook și Instagram;
  • Elaborarea campaniilor editoriale social media și adaptarea la canalele utile (Ads Manager);
  • Implementarea ideilor noi pentru campaniile de marketing online și offline;
  • Consultarea clientilor pe facebook/instagram/site.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare (domeniul marketing constituie un avantaj);
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
  • Cunoaștere la nivel avansat Adobe Photoshop, Ilustrator, Wordpress;
  • Cunoașterea la nivel mediu a platformei Opencart;Portofoliu cu lucrări;
  • Experienta minim 2 ani în domeniu;
  • Abilităţi excelente de comunicare orală şi scrisă;
  • Responsabilitate, creativitate, atenţie.

Ce-ți oferim?

  • salariu în creștere (de la 15.000 lei+ KPI ).
  • telefonie mobila nelimitata.
  • autoturism pentru deplasari de serviciu.
  • loc de parcare.
  • reduceri la productie/ serviciile noastre
  • bonusuri la aniversarea zilei de nastere.
  • premii pentru importantele evenimente familiale

Ne aflam mun. Chisinau, bd. Dacia 58/12 (linga Metro 2)

Persoanele interesate sunt invitate sa depuna CV-ul la adresa: hrstraal@gmail.com. Telefon: 078 52 99 99

E-mail: hrstraal@gmail.com
Telefon: 078 52 99 99

Alte anunțuri publicate de această companie