Marketing Manager

Beneficii:
• Posibilități de instruire și dezvoltare profesională
• Mediu de lucru dinamic și “very challenging”
• Motivare competitivă
• Oficiu modern cu cafea/ceai
• Prânz achitat de companie (tichete de masa)

Responsabilități:
• Stabilirea planului anual de marketing împreună cu Directorul de department și asugurarea implementării lui
• Elaboararea unui roadmap anual pe brand/țară/canal de promovare
• Coordonarea activităților de promovare ATL, BTL, TTL
• Colaborarea cu influencerii, blogerrii, trensetterii, leaderii de opinie etc., de pe piața RM
• Generarea și implementarea activităților de marketing necesare pentru atingerea obiectivelor
• Colaborarea cu diverse agenții (de publicitate, comunicare, Social Media, media si alti furnizori de servicii si parteneri in vederea realizării obiectivelor postului)
• Gestionarea proiectelor de lansare a produselor noi, de la scriere brief si selecția agenției, pîna la tiparul de probă și lansarea produsului pe piață
• Actualizarea informației de pe paginile web ale companiei

Educație și experiență:
• Studii superioare
• Experiență într-o poziție similară, preferabil în companii FMCG
• Cunoașterea limbilor romănă, rusă și engleză

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine , iar noi te vom contacta.
Manifestă-ți creativitatea, NU expedia CV în format Europass:)
Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici.
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin