Marketing Manager

Angajăm:

Cerinte fata de candidat:
- studii superioare finisate;
- experienta relevanta în domeniul promovarii Social Media (Facebook, Instagram, OK, Youtube) de cel putin 1 an;
- experienta in domeniul promovarii produselor farmaceutice va constitui un avantaj;
- creativitate in adaptarea si elaborarea contentului;
- nivel ridicat de responsabilitate si organizare;
- persoana activa, responsabila, creativa;
- cunoasterea fluenta a limbilor romana si rusa, engleza – un avantaj.

Responsabilitati:
- adaptarea si elaborarea materialelor promotionale si informative pe suport fizic sau electronic;
- administrarea conturilor în rețelele de socializare și a site-ului companiei;
- comunicarea cu clienții online, construirea unei imagini pozitive a companiei si brandurilor;
- elaborarea de content creativ si atractiv pentru rețelele de socializare (scrierea de texte, alegerea de imagini, elaborare de concept);
- redactarea textelor promoționale;
- analiza performantei platformelor Social media utilizate si elaborarea recomandarilor de eficientizare.

Beneficii:
- angajare pe un salariu deplin sau partial;
- se accepta activitate la distanta;
- pachet salarial atractiv si motivant: salariu fix + bonus pentru rezultate;
- telefonie mobila corporativa;
- posibilitate de autorealizare si dezvoltare a carierei.

Alte anunturi publicate de aceasta companie