Marketing Manager - 20 000 lei

Compania SIXT rent-a-car Moldova,

anunță concurs pentru postul vacant de:

Căutăm o persoana tânără, ambițioasă și pozitivă, care să se alăture echipei noastre și să participe la procesul de creare de conținut, foto si video, postari de promovare si publicitate al serviciilor de chirie auto și locatiune termen scurt si leasing operațional.

Cerințe:

  • Experiența în marketing de minim 2-3 ani!
  • Studii superioare, în domeniul Marketing - este un avantaj.
  • Cunoașterea limbii române, ruse și engleze la nivel avansat.
  • Creativitate
  • Abilități de a comunicare eficientă
  • Orientare spre rezultat

Responsabilități:

  • de promovare pe Google
  • administrarea paginilor de Facebook, Instagram
  • foto, video pentru content,
  • întocmirea de materiale de marketing (flaiere, banere, branding auto, breloc)
  • organizarea activităților și evenimentelor de promovare
  • dezvoltarea strategiei de marketing de brand
  • promovarea altor direcții

Se oferă:

  • 10 000 lei lucru  - pentru perioada de probă (1 luna) - lucru part time min 4 ore pe zi
  • după perioada de probă - 20 000 lei full time
  • laptop, telefon si mașină de serviciu pentru îndeplinirea obligațiilor de serviciu
  • carieră într-o companie cu colaborări internațională cu salariu motivant

Vă rugăm să ne trimiteți pe e-mail CV-ul cu scrisoare de motivare: job@sixt.md.

Confidențialitate garantată!

E-mail: job@sixt.md / +37369791919

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide