Manipulant depozit: permanent (Constanta, Romania) Pasaport MD

Societatea Comerciala GDC INTERMED RO S.R.L. a fost infiinţată in luna mai 2017 şi are sediul social in Navodari , jud.Constanta , avand ca obiect principal de activitate activitati de inchiriere si leasing cu masini si echipamente pentru constructii (cod CAEN 7732).
Managementul firmei este un management pe obiective, instrumentele si tehnicile folosite fiind previziunea, planificarea, organizarea. Stilul de management al societati este unul dinamic, flexibil, reusind sa modeleze activitatea societatii in consonanta cu mutatiile din mediul economic, minimizand gradul de risc si marind performanta.

Salariul: 2000 lei romanesti
Oferim: Cazare
Cerinte: Pasaport valabil moldovenesc
               Pasaport roman este un avantaj

Principalele atributii si responsabilitati:

  • Responsabil cu incarcarea, descarcarea marfurilor si manipularea acestora in depozit;
  • Responsabil cu verificarea marfurilor sosite in depozit;
  • Responsabil cu etichetarea marfurilor;
  • Responsabil cu manipularea, asezarea si aranjarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente;
  • Responsabil cu asigurarea, pastrarea materialelor pe sortimente, tipuri si dimensiuni, in conditii corespunzatoare;
  • Responsabil cu pregatirea marfurilor pentru expediere;
  • Responsabil cu eliberarea marfurilor conform documentelor;
  • Responsabil cu verificarea livrarilor;
  • Participa la inventarierea marfurilor din gestiune;
  • Asigura integritatea stocului de produse din depozit.

Abilitatile necesare pentru acoperirea atributiilor postului:

  • O condiție fizică bună pentru că nu vei lucra tot timpul cu utilajele, ci va trebui să faci și multă muncă fizică;
  • Dexteritate pentru a reuși să manevrezi instrumentele de lucru așa cum trebuie;
  • Răbdare și rezistență la stres pentru că vor exista și situații provocatoare și va trebui să rezolvi multe sarcini dificile;
  • O foarte bună orientare în spațiu, având în vedere faptul că vei lucra în special în depozite, unde va trebui să manevrezi diferite utilaje;
  • Capacitate de a conduce utilajele în spațiile interioare și exterioare;
  • Spirit de observație pentru că va trebui să acorzi o atenție sporită mărfurilor transportate și să te asiguri că toate îndeplinesc condițiile de ambalare și de transport necesare;
  • Capacitate de comunicare pentru a te asigura că ești pe aceeași lungime de undă cu șeful depozitului și cu ceilalți colegi;
  • Capacitate de adaptare și de a lua decizii rapid chiar și în situațiile de criză pentru că întotdeauna poate apărea ceva neprevăzut, iar viteza de reacție este esențială pentru buna desfășurare a activității.

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin