Manger Produs, Direcția produse digitale, Departamentul business digital și carduri

Beneficii:

  • Program individual de dezvoltare profesională şi avansare în carieră;
  • Apreciem rezultatele prin salariu atractiv şi bonus de performanță;
  • Oferim prime colective, de sărbători și ajutoare materiale pentru diverse situații personale;
  • Avem grijă de echipa noastră și organizăm cluburi de interes și team building;
  • Promovăm produsele băncii şi oferim condiţii avantajoase angajaţilor.

Vei avea următoarele responsabilităţi:

  • Crearea și dezvoltarea de canale de autoservire, produse digitale și on-line: Mobile Banking persoane fizice, Web Banking persoane fizice și e-commerce;
  • Dezvoltarea de noi produse digitale și on-line și politica tarifară a produselor actuale;
  • Managementul achizițiilor pentru buna funcționare a băncii în domeniul produselor digitale și on-line și menținerea contractelor relevante;
  • Administrarea logisticii proceselor în domeniul produselor digitale și on-line și dezvoltarea / actualizarea documentelor de reglementare relevante.

Eşti candidatul potrivit dacă ai:

  • Experiența tehnica sau administrativa in implementarea proiectelor;
  • Experiența de lucru cu aplicațiile mobile sau e-Commerce sau transferuri electronice sau alte produse Digitale;
  • Viziunea modernă la produsele digitale și domeniile de aplicarea a acestoa;
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă. Engleza va constitui un avantaj;
  • Cunoașterea pachetului Microsoft Office la nivel avansat (Excel, Power Point);
  • Abilități bune de comunicare, responsabilitate, gestiunea eficienta a timpului, capacitatea de a gestiona si monitoriza mai mute sarcini simultan;
  • Spirit analitic, atenție la detalii, flexibilitate şi autodezvoltare.

Trimite CV-ul şi scrisoarea de intenţie:
e-mail: recrutare@micb.md
contactează-ne la tel. 022576935 sau 079484979

E-mail: recrutare@micb.md
Telefon: 022576935,  079484979

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin