Compania Fin Art Premium SRL, importator și distribuitor exclusiv a materialelor de finisare Premium SUDWEST, Germania, în procesul creșterii echipei de vînzări este în cautare de specialiști calificați.

Manager Vinzari

  • Ești energic, entuziasmat de comunicare și de obținerea rezultatelor;
  • Ai experiență de minim 2 ani în domeniul vânzărilor active și îți place ceea ce faci;
  • Ești responsabil, onest și știi cum să acaperi încrederea clienților;
  • Îți dorești o carieră într-o echipă cu experiență internațională;
  • Ești gata să înveți lucruri noi și să crești eficiența.

Responsabilități:

  • Extinderea și gestionarea bazei de parteneri;
  • Dezvoltarea și negocierea ofertelor către partenerii existenți și potențiali întru îndeplinirea planului de vânzări;
  • Menținerea relațiilor de parteneriat cu clienții permanenți, designeri, arhitecti, aplicatori, sefi de santiere;
  • Promovare profesională a soluțiilor și sistemelor oferite.

Cerințe:

  • Studii de specialitate complete;
  • Experienta în vânzări de minim 2 ani;
  • Experiența în vânzări materiale de finisare. prezintă avantaj;
  • Cunoasterea limbii române și ruse;
  • Utilizator al calculatorului (1C, excel, word);
  • Permis de conducere categoria B.

Se oferă:

  • Instruire si cursuri de calificare în străinătate. Activare într-un colectiv tînăr, energic, cu experiență internațională și posibilitate de avansare in carieră.
  • Salariu competitiv plus sistem de bonusare lunar, telefon, automobil, pachet social.

Expediază CV cu poză la adresa de mail finartpremium@gmail.com, cu indicarea poziției dorite.
Mai multe detalii despre noi pe www.sudwest.md.

Doar persoanele selectate vor fi invitate la convorbire.

Alte anunțuri publicate de această companie