Manager vînzări

Angajăm:

Responsabilitățile rolului:

  • Menținerea și dezvoltarea numărului de parteneri
  • Organizarea de întâlniri periodice cu conducerea partenerilor din portofoliu pentru analiza activității lunare, trimestriale si anuale
  • Realizarea obiectivelor comerciale
  • Monitorizează evoluția portofoliului și oferă directive clare în privința dezvoltării acestuia
  • Ajustarea ofertelor la potențialul și cerințele segmentului comercial
  • Asigura negocierea si semnarea contractelor cu partenerii.
  • Crearea și menținerea unei relații profesionale cu partenerii
  • Selectarea și identificarea soluțiilor complexe pentru produsele B2B

Profilul Candidatului:

  • Studii superioare
  • Experiență în minim 3 ani experiență în vânzări/key account management
  • Experiență în vânzări directe
  • Cunoașterea tehnicilor de vânzări și negocieri
  • Abilități foarte bune de comunicare si relaționare
  • Abilități de negociere și persuasiune
  • Gândire analitică și strategică
  • Capabilitatea de a identifica problemele și soluții pentru depășirea problemelor
  • Cunoștințe medii în utilizarea a aplicațiilor MS Office
  • Cunoștințe medii în utilizarea pentru planificare și monitorizare vânzărilor
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă, cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj;

Beneficii:

  • Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training
  • Mediu de lucru dinamic și provocator
  • Salariu fix + sistem variabil de motivare
  • Posibilitatea de a colabora cu echipe mixte
  • Proiecte interesante

 office@qiwi.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie