Compania Power Team – 17 ani este lider de piata produselor de nutritie si sport, echipamente de fitness si terenuri de joaca pentru copii.

Echipa Power Team va fi bucuroasa sa primeasca in echipa sa profesionisti talentati, care tind spre un rezultat si sunt pro sport si mod de viata sanatos!

Angajam:

Manager vinzari

Compania ofera:
- posibilitatea de a cistiga bani buni si de a influenta direct propriile venituri (salariu fix +%)
- munca intr-o echipa tanara si prietenoasa
- posibilitatea de a invata
- perspectivele de cariera

Responsabilitati:
- сautarea activa a noilor clienti
- negocierea si semnarea contractelor de vinzare
- evidenta rapoartelor necesare

Cunostinte \ competente:
- Experienta de lucru in vanzari active

Calitati personale:
- Dorinta de a face bani si de a influenta veniturile personale.
- Rezistenta la stres in cazul refuzurilor
- Invatare rapida

Va rugam sa trimiteti  CV  la: job@powerteam.md
Sunati acum: 060400031, 069588816.
In linia de subiect indicati pozitia pentru care aplicati.
Pentru a afla mai multe despre activitatea companiei noastre, va rugam sa vizitati:
www.copfer.md
www.powerteam.md
www.sportmagazin.md
www.multisport.md

E-mail: job@powerteam.md
Telefon: 060400031

               069588816

back forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie