Supervizor call centru

Activăm din anul 2010, echipa noastră este prietenoasă și complet distribuită, ne prețuim reciproc timpul, facem doar lucruri importante și suntem în căutare continuă de noi modalități de a mări eficiența de lucru. Academia Națională de Șah din Moldova  este cel mai mare centru educațional de șah din Europa și  top 3 din cele mai mari companii tehnologice educaționale din Republica Moldova. Instruim pe online în toată lumea, am desfășurat peste 300000 de lecții. Ne dezvoltăm rapid, elaborăm noi produse și testăm noi platforme.

Sarcina noastră - să elaborăm cel mai bun produs în domeniul de referință.

Sîntem în căutare activă de un Conducător Call Centru care va coordona activitatea echipei de vînzători la telefon.

Produsul muncii: îndeplinirea de către operatorii din subordine a planului de vînzări.

Responsabilităţi de bază:

  • Conducerea cu operatorii call-centrului pe apeluri de ieșire și intrare (de la 10 persoane);
  • Organizarea, planificarea și coordonarea activității secției
  • Îndeplinirea planului de vînzări a secției;
  • Controlul respectării standardelor de calitate a convorbirilor;
  • Elaborarea sistemului de motivare;
  • Optimizarea biznes proceselor, a pîlniilor de vînzări și a proceselor operaționale;
  • Îndeplinirea sarcinilor de ridicare a nivelului de conversie;
  • Instruirea continuă și ridicarea calificării operatorilor;
  • Participarea la recrutarea, instruirea, adaptarea și dezvoltarea colaboratorilor noi.

Cerințe:

  • Este obligatorie experiența de conducător a secției de telemarketing nu mai puțin de 2 ani;
  • Capacități de învățare, organizare, atenție, lucru în regim de multitasking, deprinderea de lucru cu volume mari de informații, utilizator experimentat PC;
  • Experiență de lucru cu CRM-uri;
  • Deprinderi comunicative, orientare spre interesele companiei, capacități organizaționale;
  • O poziție activă de viață și o atitudine pozitivă.

Oferta Companiei:

  • Angajare oficială din prima zi de muncă;
  • Salariu 20 mii lei +bonusuri;
  • Posibilitate de creștere profesionala;
  • Echipă tânără și dinamică.

Expediați CV-ul la adresa electronică: admin@sah.md cu specificarea „Supervizor call centru”.
Numărul nostru de contact: 078888243.

E-mail: admin@sah.md
Tel: 078888243

Alte anunțuri publicate de această companie

Pedagog de șah

18 Aprilie 2024
Trimite CV

Recruter

Trimite CV
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide