Manager vînzari și export

Compania «CEREALE DE AUR» S.R.L. specializată în procesarea și comercializarea unei game largi de produse agricole angajează:

Cerințele postului:
- Studii superioare;
- Cunoașterea calculatorului la nivel avansat (MS Office);
- Abilități de comunicare asertivă și negociere;
- Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă, engleza – la nivel de comunicare;
- Experiență în domeniu similar cel puțin 3 ani;
- Cunoașterea actelor normative care reglementează procedurile de export.

Responsabilități:
- Participarea la elaborarea bugetului anual;
- Asigură indeplinirea planurilor/obiectivelor de vînzări ale companiei;
- Răspunde de aplicarea si implementarea standerdelor și strategiilor de comercealizare și prezentare a produselor;
- Analizează piața externă și rentabilitatea pe categorii de produse;
- Vînzarea produselor în segmentul B2B;
- Organizarea exportului marfar către client;
- Introducerea datelor în sistemul SRM;
- Controlul creanțelor comenciale;
- Evidența contractelor cu clienții.

Noi oferim:
- Pachet salarial stabil si motivant;
- Bonusuri și prime ocaziționale;
- Automobil de serviciu și combustibil oferite de companie;
- Acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
- Posibilitatea de autoafirmare și crestere profesională;
- Mediu de lucru pozitiv în echipă tînăra, profesionistă si motivată.

E-mail: hr@wetrade.md
Telefon: 079404254

Alte anunturi publicate de aceasta companie