Compania Diazchim este in cautarea unui coleg in functie de:

Manager Vînzări în Agricultură

Responsabilitati:
- Identificarea si stabilirea relatiilor cu producatorii agricoli
- Participa activ la elaborarea si indeplinirea planului de vinzari
- Efectuarea vizitelor catre producatorii agricoli
- Negocierea si incheierea contractelor de vizare-cumparare cu clientii
- Acordarea sprijinului tehnic si de consultanta in domeniul agricol

Cerinte:
- Studii superioare in domeniul Agricol
- Experienta de munca in domeniul Agricol
- Cunoasterea limbei romane si rusa
- Permis de conducere, obligatoriu
- Abilitati organizatorice, negociere si gestionare
- Persoană dinamică, energică, responsabilă

Oferim:
- Salariu motivant, bonusuri de performanta, angajare oficiala
- Programe de dezvoltare profesionala si instruire
- Masina de serviciu, telefon mobil si convorbiri asigurate
- Activitate intr-o echipa in continua dezvoltare

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: Corina.juncu@diazchim.md

Candidatii selectati vor fi contactati!

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie