Manager vânzări ferestre cu geam PVC (300€+%)

Compania Eco Ferestre specializată  în  fabricarea  de construcţii PVC de înaltă calitatea, propune post vacant de:

Compania Eco Ferestre specializată în fabricarea de construcţii PVC de înaltă calitatea, propune post vacant de manager în vânzări.
SCOPUL nostru este de a oferi clientului nu doar calitate și de a-l ajuta să aleagă o fereastră bună pentru casa și familia sa.

Vă invităm la interviu persoanele:

  • Vă place să comunicați cu oamenii
  • Aveți un aspect fizic plăcut, prezentabil
  • Sunteți o persoană energica, extrem de responsbilă
  • Sunteți orientat spre rezultate reale, doriţi să faceţi bani şi să vă majorați veniturile
  • Rezistenţa la stres (lipsa de timp, situaţii de incertitudine, conflicte)
  • Program de lucru: Luni-Vineri 08:00 - 18:00, Sâmbătă 8:00 - 15:00;
  • Antrenament (capacitate de asimilare rapidă şi aplicarea la practica)

Cerinţe:

  • Capacitate de convingere şi abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţi
  • Abilităţi de utiliza PC - MS Office (Word, Excel)
  • Responsabilitate, precizie în lucru, dorinţă de a lucra

Responsabilităţi:

  • Crearea ofertelor pentru clienţi
  • Pregatirea şi încheierea contractelor cu clienţii
  • Preluarea apelurilor telefonice şi efectuarea apelurilor telefonice

Beneficii oferite:

  • Instruire în domeniu de ferestre și uși PVC
  • Loc de muncă stabil în oficiu
  • Serviciile GSM din partea companiei
  • Contract individual de muncă + tot pachetul social
  • Salariul fix din start minim 6000 lei + procent din vânzări de la 100 euro la 1 000 euro
  • Mediul plăcut de lucru
  • Activități de relaxare: team buildinguri, corporative relaxante

TELEFON: 079999772

Telefon: 079999772

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide