Piroterm-Service SRL  - companie specializata in sisteme de incalzire, climatizare si alimentare apa anunta concurs pentru postul vacant de:

Manager vinzari distributie

Suneti o persoana activa, responsabila si prezentabila! Va place sa comunicati cu oamenii si usor gasiti limba comuna cu ei! Aveti abilitati profesionale si experienta in domeniul vinzarilor!

Responsabilitati de baza:

  • Vinzarea si distributia produselor termo-hidro;
  • Prospectarea pieţei, largirea bazei de clienti, monitorizarea si mentinerea activitatii;
  • Negocierea condiţiilor de vânzare, derularea vânzării produselor specifice, asigurarea de servicii post-vânzare;
  • Desfăşurarea activităţii de merchandising;
  • Evidenta si mentinerea rapoartelor;
  • Promovarea imaginii companiei

Cerinte de baza:

  • Studii superioare (de preferinta profil tehnic)
  • Cunoasterea limbilor romina si rusa, abilitatea de a expune clar si citet gindurile, atit in scris, cit si oral.
  • Bune abilitati de prezentare;
  • Comunicabil si cu spirit de initiativa;
  • Experienta in vanzari en-gros de peste 2 ani;
  • Capacitatea de a rezolva problemele si de a duce lucrul la bun sfirsit de sinestatator;
  • Buna cunoastere a calculatorului;

Noi oferim:

  • Lucru intr-un colectiv de profesionisti, intr-o companie stabila, lider in domeniu (fondata in anul 2000)
  • Vinzarea brand-lor originale de la cei mai renumiti producatori din lume
  • Scolarizare pe gama de produse
  • Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala
  • Birou confortabil in centrul Chisinaului
  • Program de lucru Luni-Vineri intre 9:00-18:00. Angajare oficiala, pachet social complet, asigurare medicala
  • Salariu fix + prima%. Telefonie mobila corporativa
  • Atmosfera prietenoasa si respect reciproc. In companie se promoveaza relatia pe termen lung

Trimiteti CV-ul cu o fotografie la hr@piroterm.md  pina la data de 26 iulie 2019
Asteptam de la dvs o descriere detaliata a muncii dvs. anterioare.
Intelegeti ce va doriti si ce puteti oferi cu adevarat? Aveti toate competentele necesare, dar putina experienta? Contactati-ne!
Noi va oferim perspectivele de crestere in cariera, un venit decent si colectiv prietenos!
In scrisoare va rugam sa indicati pozitia pentru care aplicati!

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie