Manager Vînzări (15.000-50.000lei)

Angajăm:

Cerinte fata de candidat:

  • experienta in domeniu vinzarilor de min. 2 ani (este obligatorie)
  • persoana responsabila, orientata spre rezultat
  • persoana comunicabila, amabila, dornica de a invata lucruri noi

Responsabilități:

  • Analizarea pieții panourilor sandwich.
  • Organizarea întîlnirilor, negocierilor și prezentărilor.
  • Identificarea celor mai bune soluții pentru clienți.
  • Încheierea contractelor.
  • Serviciu post-vânzare.

Ce-ți oferim?

  • salariu în creștere (de la 15.000 lei+ KPI )
  • telefonie mobila nelimitata.
  • autoturism pentru deplasari de serviciu.
  • loc de parcare.
  • reduceri la productie/ serviciile noastre
  • bonusuri la aniversarea zilei de nastere.
  • premii pentru importantele evenimente familiale.

Ne aflam mun. Chisinau, bd. Dacia 58/12 (linga Metro 2)

Daca te regasesti, așteptăm CV la adresa hrstraal@gmail.com.

Candidatii care corespund cerintelor noastre, vor fi contactati.

E-mail: hrstraal@gmail.com
Telefon: 078529999

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide