Manager vînzări bilete de avion

Angajăm:

Tindem să ne mărim echipa!
Avem nevoie de un/o coleg/ă cu bune abilități în domeniul vînzărilor de bilete, abilități de comunicare eficientă cu clienții, rezistență la stres și potențialul păstrării unui spirit pozitiv pe tot parcursul activității.

Descrierea jobului:

  • Preluarea apelurilor telefonice de la clienți, chat, email;
  • Suport vînzare bilete de avion din pagina web și ghidarea clientului spre identificarea celei mai bune oferte;
  • Asistență pre și post-vînzare;
  • Asistarea clienților la efectuarea check-in-ului online;
  • Menținerea relațiilor cu clienții în vederea fidelizării acestora;

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii române și ruse;
  • Cunoașterea tehnicilor de comunicare eficientă cu clienții;
  • Cunoașterea tehnicilor de vînzare și prezentarea ofertelor;
  • Deținerea experienței în domeniul vânzîrilor.
Oferim:
  • Mediu de lucru plăcut;
  • Pachet salarial motivant;
  • Condiții eficiente de muncă;
  • Posibilitatea de avansare în carieră.
Dacă sunteți interesat de această ofertă, atunci remiteți CV-ul la hrassistant.asociatia@gmail.com, cu indicarea funcției pentru care aplicați.
Tel: 079911110

E-mail: hrassistant.asociatia@gmail.com
Telefon: 079911110

Web: www.asociatia.md

Alte anunțuri publicate de aceasta companie