Manager Vanzări Active

Ai spirit de învingător? Aplică acum.

Compania noastră, Melitax-Grup SRL, lider în importul și distribuirea a echipamentelor fiscale și nefiscale, caută un Manager Vanzări Active pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău. Candidatul ideal va fi o persoană motivată, cu abilități excelente de comunicare și negociere și o atitudine proactivă față de obținerea de rezultate.

Responsabilități:
  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți
  • Prezentarea produselor și serviciilor companiei
  • Negocierea și încheierea contractelor de vânzare
  • Îndeplinirea obiectivelor de vânzări stabilite de companie
  • Păstrarea unei bune relații cu clienții existenți și dezvoltarea de noi oportunități de afaceri
Cerințe:
  • Experiență anterioară în vânzări
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Atitudine proactivă și orientare către obiective
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a lua decizii rapid
  • Cunoștințe bune de limba engleză
Oferta:
  • Pachet salarial atractiv și beneficii competitive
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și inovativ
  • Posibilitatea de a evolua profesional în cadrul companiei
Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele noastre, vă rugăm să trimiteți un CV actualizat și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail hr@melitax.md
Vă mulțumim pentru interesul manifestat și așteptăm cu nerăbdare să primim candidaturile dumneavoastră.

Cu stimă,
Echipa Melitax-Grup SRL

E-mail: hr@melitax.md
Fax: 022 90-90-50
Site: www.melitax.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide