Manager vânzări de la 10 000 lei NET +% din vânzări

LUMINALED angajează:

Cerințe:

  • Studii tehnice speciale/superioare;
  • Experienţă în domeniul vânzărilor cu amănuntul și ANGRO;
  • Abilități de comunicare, negociere și convingere;
  • Carnet de conducere - cat. B;
  • Ambițios, responsabil, punctual, inițiativă, gândire pozitivă;
  • Cunoaşterea limbilor româna, rusă.

Responsabilităţi:

  • Organizarea și controlul întregului proces de vânzări;
  • Stabilirea și menținerea relațiilor de parteneriat cu clienții companiei;
  • Extinderea continuă a clientelei prin atragerea noilor parteneri;
  • Prezentarea și promovarea directă a produsele companiei;

Oferim:

  • Prânz gratuit;
  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tânără și creativă;
  • Instruire și oportunități de dezvoltare;
  • Pachet social și un sistem de salarizare motivant 10 000 lei+ % din vanzari;
  • Automobil și telefon de serviciu.

Persoana de contact:
Director Executiv, Lîsîi Igor
E-mail: resurseumane@luminaled.md
Site: www.luminaled.md

Telefon: 069579841
E-mail: resurseumane@luminaled.md
Site: www.luminaled.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide