Operator call center, vorbitor de limba maghiară (de la distanță (REMOTE)

Compania Unicall angajează:

Când alții vă cer experiență, noi o oferim!!!

  • Vorbiți fluent limba maghiară și o faceți din plăcere ??!!!

Atunci vă prezentăm oportunitatea de a comunica zilnic cu clienții noștri într-un mediu plăcut în oficiu sau de la domiciliu!

RESPONSABILITĂȚI:

  • Oferirea suportului și consultației necesare clientului despre produs;
  • Fixarea rezultatelor convorbirilor în sistem;
  • Analiza informației oferite de superiori despre produsele noastre și utilizarea ei.

CE AȘTEPTĂM DE LA CANDIDAȚII NOȘRI:

  • Cunoaşterea excelentă a limbii maghiare (scris și vorbit);
  • Experienta in domeniul vânzarilor e binevenita, dar NU e obligatorie;
  • Perseverență, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactivă, orientare către rezultate.

CE OFERIM NOI:

  • Posibilitatea de a lucra de la distanță (REMOTE) cat si din oficiu,
  • Salariu decent alcătuit din
  • Salariu fix: cu experienta 3,8$  (ora) +bonus din vinzari, + premii lunare
  • Instruire gratuită de la 3 la 7 zile (din oficiu sau de la distanță);
  • Grafic de lucru flexibil, full-time;
  • Posibilități de dezvoltare si promovare in cadrul grupului de companiei;
  • Teambuilding-uri si training-uri active și interesante;

Așteptăm CV-urile Dvs. la adresa electronică: unicalleurope@gmail.com, cu specificarea poziției dorite.

Doar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați în cadrul unui interviului de selecție.

E-mail: unicalleurope@gmail.com
Telefon: 062121113

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide