Manager vânzări

Angajăm:

  Suntem o companie de transport, expediție si brokeraj vamal, cu sediul în Republica Moldova și România, cu o echipă tânără și dinamică.

  Tindem mereu să ne extindem, astfel suntem în căutarea unui Manager vânzări cu experiență, talentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre.

Cerințe:

  • Experiență de lucru în domeniul vânzărilor;
  • Excelente abilități de comunicare cu clienții;
  • Abilități de negociere și promovare a serviciilor;
  • Competențe de lucru individual și în echipă;
  • Punctualitate, responsabilitate şi executivitate;
  • Cunoșterea limbilor română și rusă, engleză - constituie un avantaj;
  • Cunoașterea computerului la nivel de utilizator.

Responsabilități:

  • Identificarea și atragerea potențialilor clienți;
  • Prezentarea, promovarea şi vînzarea serviciilor companiei prin telefon și personal;
  • Negocierea şi încheierea contractelor;
  • Menţinerea relaţiilor cu clienţii existenţi;
  • Asistență informațională a clienților;
  • Întocmirea rapoartelor lunare privind rezultatele înregistrate.

Oferta companiei:

  • Grafic de muncă: flexibil;
  • Salariu negociabil;
  • Telefon mobil cu abonament avansat;
  • Mediu de lucru plăcut;
  • Sprijin și ajutor permanent din partea echipei;
  • Echipă dinamică, companie în continua creștere în ultimii 9 ani;
  • Training-uri, team building-uri.

Trimiteți CV cu mențiunea "Manager vânzări servicii transport și brokeraj".

Date contact:
Telefon: +37368240004
Persoana de contact: Victoria
E-mail: victoria@imperador.md

Alte anunțuri publicate de această companie